Kimler üye olabilir?

Üyeler hasta, hasta yakınları, sağlık çalışanları, bağışçılardan oluşabilir. Ancak, yabancı gerçek kişilerin üye olabilmesi için Türkiye’de yerleşme hakkına sahip olması da gerekir. Onursal üyelik için bu koşul aranmaz.

Üyelik süreci

Dernek başkanlığına yazılı olarak yapılacak üyelik başvurusu, dernek yönetim kurulunca en çok otuz gün içinde üyeliğe kabul veya isteğin reddi şeklinde karara bağlanır ve sonuç yazıyla başvuru sahibine bildirilir. Başvurusu kabul edilen üye, bu amaçla tutulacak deftere kaydedilir.

Derneğin asıl üyeleri, derneğin kurucuları ile müracaatları üzerine yönetim kurulunca üyeliğe kabul edilen kişilerdir.

Üye aidatı : Üyelerden giriş ödentisi olarak bir defaya mahsus 100 TL, ayrıca yıllık olarak 100 TL aidat alınır. Bu miktarları değiştirmeye yönetim kurulu yetkilidir.

Aidatların ait olduğu dönemin ilk üç ayında ödenmesi gerekmektedir.

Aşağıdaki linkten üyelik formunu indiriniz. Bilgisayarda ya da elle eksiksiz doldurup, fotoğraf yapıştırıp, imzaladıktan sonra, aşağıdaki dernek merkezi adresine posta yoluyla ya da  imzalı-fotoğraflı halini bir tarayıcı vasıtasıyla tarayarak,  info@pnhveahuslemucadeledernegi.org   adresine gönderiniz.. Üyeliğe giriş bedeli olarak 100 TL ve o yılın aidatı olan  100 TL, toplam 200 TL aşağıdaki hesap numarasına gönderilmelidir.

 

Dernek Merkezi Adresi : K.Bakkalköy Mah. Derebey Sokak. Dumankaya Flex Residance, No 13 Kat 12  D68 Ataşehir İSTANBUL

 

Dernek Hesap Numarası:

Yapı Kredi Bankası İçerenköy Şubesi

TR89 0006 7010 0000 0076 3616 49

 

KAYIT FORMU